Tar Buddha park

nyár page 0001

újranyitás 1

Internet- és számítógép-használati képzés időseknek

Internet időseknek

Várjuk olyan nyugdíjasok jelentkezését, akik számítógép- és internethasználattal kapcsolatos ismereteket szeretnének szerezni. Minimum 6 fő jelentkező esetén felhasználóképzést indítunk részükre.

Nyugdíjas Jógaklub

Nyugdíjas jógaKönyvtárunk hétfő délutánonként 15 órai kezdettel jógaklubnak ad otthont, amely 2015-ben alakult lőrinci nyugdíjasok szervezésében. Tagjai szeretettel várják a rendszeres testmozgás és az egészséges életmód iránt érdeklődőket.

Egészségmegőrző torna

TornacsoportHétfőn és csütörtökön 17 órától könyvtárunkban egészségmegőrző tornacsoport is várja az érdeklődőket.

Őszirózsa Nyugdíjasklub

Lőrinci Őszirózsa Nyugdíjas KlubMinden hónap 1. és 3. kedd délutánján kézikönyvtárunkban találkoznak a lőrinci nyugdíjas klub tagjai Szabó Józsefné Ilonka néni vezetésével.

Lőrinci rapszódia

Tari Ottó   Lőrinci rapszódiaMég megvásárolható a könyvtárban Tari Ottó Lőrinci rapszódia c. műve.

A könyvet Lőrinci Város Önkormányzata adta ki Lőrinci első írásos említésének (1267) 750. és várossá avatásának (1992) 25. évfordulójára.